Uroda i Zdrowie

Fryzura na wikinga?

salon fryzjerski opole

Artykuł powstał przy pomocy specjalistek z Salon Fryzjerski Kamila.

Dobry salon fryzjerski powinien mieć w swojej ofercie nie tylko standardowy zestaw fryzur. Powinien też zaskakiwać oryginalnymi stylizacjami, które na długo zapadną w pamięć. W związku z popularnością serialu o ludziach północy, coraz popularniejsza staje się fryzura „na wikinga”. Ale z czym się ona właściwie wiąże?

Ilu wikingów, tyle fryzur

Ta z pozoru banalna konstatacja niczego nie wnosi w nasze rozumienie rzeczy. Jednak warto mieć na uwadze, że nawet najbardziej utrwalona w kulturze fryzura ma wiele wariantów w zależności od człowieka. Wynika to z faktu, że to samo nigdy nie jest tym samym, nie ma dwóch takich samych fryzur, tak jak nie ma dwóch takich samych odcisków palców. Niemniej wchodzimy w nieistotne szczegóły i sypiemy komunałami. Czym w ogólnym sensie cechuje się fryzura na wikinga?

Broda, broda i jeszcze raz broda

Należy jej poświęcić sporo czasu. Broń boże nie może to być zadbana, równo przycięta, hipsterska szczecina. Musi mieć prawdziwie zwierzęcy charakter. Jak to osiągnąć? Czasami wystarcza po prostu o nią nie dbać, ale zazwyczaj nie jest to takie proste. Warto sięgnąć po specjalne utrwalacze, dzięki którym nasza będzie zakapiorska i charyzmatyczna. Nie zaszkodzi jej także odrobina zaschniętego barszczu, który doda jej niezbędnego realizmu.

Uwodzicielskie kucyki, kunsztowne garnki

Jeśli poradziliśmy sobie z brodą przejdźmy do właściwej fryzury. Osobiście polecam styl „na Ragnara” odznaczający się wygolonymi bokami i długim warkoczem zaplecionym z pozostałych włosów. Jest to fryzura nie tylko piękna, ale i groźna, powoduje omdlenia płci pięknej i wzbudza trwogę w wrogich szeregach. Jej dodatkowym atutem jest możliwość wytatuowania boków głowy w celtyckie runy tudzież inne tajemnicze wzory.

Jeśli Cię przekonaliśmy, nie zwlekaj i czym prędzej udaj się do salonu fryzjerskiego!

Salon fryzjerski Opole – mobilna fryzjerka.